Boyalı Profil Fiyatları ve Ağırlıkları

Firmamızda Boyalı Profil satışları yapılmaktadır. Ürünlerimiz yüksek kalite standartlarında olup kesinlikle hurda demir satışı yapılmamaktadır. Ürünlerimizin hepsi Çayırova Boru, Yücel Boru, Fatih Profil, Dempaş Demir gibi sektörün öncü firmalarından temin edilmektedir.

 

Fiyat Listesi almak için bizimle iletişime geçebilir veya teklif formu doldurabilirsiniz.  

 

Profil demiri nedir? Çeşitleri nelerdir?

Profil demiri, sanayi ve endüstride en çok kullanılan materyallerden birisidir. Boyutlarına göre kare (kutu) ve dikdörtgen profil olarak ikiye ayrılır.  Fabrika çıkısındaki standart uzunluk tüm boyutlar için 6 metredir. Kullanım yerine göre gerekli ölçülerde kesim işlemi uygulanmalıdır. Profillerde bir diğer ayırıcı özellik ise siyah veya boyalı olmasıdır. Boyalı profiller sadece görüntü açısından farklıdır ve alıcının boyama masrafı yapmamasını sağlar. 

Antipaslı (Boyalı) Profil'in özellikleri nelerdir?

Boyalı profiller korozyona (paslanmaya) karşı daha dayanıklıdır. Antipas boya, siyah demir üzerinde bulunun kirli görüntünün engellenmesini ve daha kullanışlı olmasını sağlar. 

Profil Demiri nerelerde kullanılır?

Profil demirinin çok geniş bir kullanım alanı vardır. İnşaat, otomotiv, çatı ve konstrüksiyon, makina imalatı, kapı ve mobilya üretimi gibi sektörlerde profil demirinin kullanımı çok yaygın ve önemlidir. 

Boyalı Profil Fiyatları

Dikdörtgen Profil Ağırlık Cetveli

dikdörtgen profil ağırlık listesi

Kare - Kutu Profil Ağırlık Cetveli

kare profil ağırlık listesi